
Клавіатура з кольоровою підсвіткою HAVIT HV-KB504L, конструкція SKELETON, USB Black
550 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KB504L
+380 (97) 802-02-81
Дзвінки + Viber- +380 (50) 135-51-57Тільки дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відеорозкладання:
Опис:
Дротова клавіатура з кольоровою підсвіткою клавіш.
Підсвітка вмикається і вимикається окремою клавішею, розташованою праворуч від клавіші Fn.
Підсвітка має три статичні колірні режими з можливістю регулювання яскравості + динамічний режим "дихання" в кожному колірному режимі.
Зверніть увагу! Через універсальність використання клавіатури як із підсвіткою, так і без неї, символи на клавішах підсвічуються не так яскраво як контур клавіш!
Конструкція клавіатури СКЕЛІТОН (SKELETON):

Клавіші, як і основа клавіатури, виготовлені з чорного, рельєфного, глянсового пластику.
Самі ж символи, на клавішах, видно як за ввімкненої підсвітки, так і за вимкненої підсвітки:

Характеристики:
- Інтрефейс USB
- Розміри 430х131х22 мм
- Кількість клавіш — 104
- Довжина кабелю: 1,4м
- Нажатий на отказ: > 5 мільйонів
- Робоча напруга: 5В
- Робочий струм — < 400 мА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 430 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Клавіатура | |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блоку | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









