
Power Bank Rablex Slim PB-5000, 5000 mAh, black, 1 А (Повербанк, перехідник на Lightning)
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 802-02-81
Дзвінки + Viber- +380 (50) 135-51-57Тільки дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відеопрезентація товару:
Опис:

Невеликий тонкий Power Bank Rablex PB-5000 має стильний дизайн і вдало інтегрований кабель із microUSB штекером для заряджання мобільних пристроїв на Android.

За потреби можна під'єднати будь-який кабель, через стандартний повнорозмірний роз'єм USB.

Якщо ж Вам необхідно зарядити пристрій від Apple (iPhone або iPad) То Ви зможете без зусиль це зробити, використовуючи комплектний перехідник з microUSB на Lightning, який є в гнізді під кабелем Power Bank Rablex PB-5000.

Характеристики:
- Ємність батареї (заявлено виробником): 5000 мА·год
- Вхідний струм: 5В, 1А
- Вихідний струм: 5В, 1А
- Розміри: 129,*67.8*8.8 мм
- Вага: 110 г
- Ресурс: 500 циклів
- Індикатор рівня заряду: 4 світлодіоди блакитного світла
- Особливості: інтегрований кабель microUSB завдовжки 5 см, перехідник з microUSB на Lightning (iPhone/iPad)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 1000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Виробник | Rablex |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129.3 мм |
| Ширина | 67.8 мм |
| Висота | 8.8 мм |
| Вага | 0.11 г |
| Основні | |
| Тип індикатора | Світлодіод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴









