
Power Bank KIVEE KV-PT208D, 20000 mAh, 22.5 W, QC, PD (Повербанк, швидке заряджання, РЕАЛЬНА ЄМНІСТЬ!)
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: KV-PT208D
+380 (97) 802-02-81
Дзвінки + Viber- +380 (50) 135-51-57Тільки дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис:
KIVEE KV-PT208D - потужний Power Bank з ємністю батареї 20 000 mAh.
Має 2 USB-A, Lightning, Type-C, micro USB-порти.
Підійде для тривалих подорожей або поїздок на природу як альтернативне джерело енергії.
Характеристики:
- Ємність батареї: 20000mAh (74Wh/3.7V)
- Місткість вихідна: 12000mAh
- Індикація заряду: дисплей %
- Вхідні характеристики портів:
- Lightning - 5V/2A, 9V/2A
- Type-C - 5V/2A, 9V/2A
- micro USB - 5V/2A, 9V/2A
- Вихідні характеристики портів:
- USB-A (1-2) - 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V-10V/2A, 12V/1.5A
- Type-C - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- У разі навантаження на різні порти одночасно, визначальні характеристики: 5V/3A (max)
- Розміри: 142*68*28 мм
- Вага: 420г
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.42 г |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Основні | |
| Тип індикатора | Дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴








