Опис:
Портативний радіоприймач з антеною KK-9 дає змогу прослуховувати радіостанції в діапазоні FM/AM/SW. Має телескопічну антену, яка забезпечує впевнене приймання навіть за слабкого сигналу!
Цей приймач — чудовий вибір для дачі або дому!
Характеристики:
- Тюнер (аналоговий)
- Телескопічна антена забезпечує впевнене приймання радіотрансляцій;
- Аудіовихід jack 3.5, для під'єднання навушників.
Живлення:
- Батарейки 2хАА (до комплекту не входять)
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 78 мм |
| Вага | 150 г |
| Основні | |
| Тип | Приймач |
| Живлення | AA |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тюнер | Аналоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









