
Джерело безперебійного живлення UPS DC1018L 5V/9V/12V/USB, для роутера/ терміналу/ модему (без АКБ)
1 500 ₴
1 300 ₴
- В наявності
- Код: DC1018L
- +380 (50) 135-51-57Тільки дзвінки
Опис:
DC UPS DC1018L — повністю заводське рішення.
Усі необхідні кабелі в комплекті.
Акумулятори до комплекту не входять!
Для роботи необхідні 4 акумулятори формату 18650.
ВАЖЛИВО!
Не використовуйте Б/У акумулятори й акумулятори сумнівної якості, тому що це позначиться як на автономності, так і на стабільності роботи пристрою!
Акумулятори можна підібрати тут (посилання).
Підійде для використання як DC UPS з модемами, роутерами, PON терміналами та іншими пристроями.
Має функцію холодного старту, тому що може використовуватися як Повербанк зі збереженням повного функціоналу (усі вихідні порти працюватимуть).
Особливість запуску (холодний старт)
UPS DC1018L має особливість першого запуску. Після встановлення акумуляторів пристрій не вмикається автоматично, якщо він не був попередньо підключений до мережі 220V.
Для першого запуску необхідно:
1. Встановити акумулятори 18650.
2. Підключити пристрій до мережі 220V для активації.
3. Після цього UPS увімкнеться та активується.
Після первинної активації пристрій зможе працювати від акумуляторів навіть при відключенні від мережі 220V.
⚠️ Якщо акумулятори були повністю розряджені або замінені під час відсутності напруги в мережі, для повторного запуску UPS необхідно знову короткочасно підключити його до 220V.
Характеристики:
- Матеріал: ABS
- Колір: чорний
- Розмір: 160x102x32 мм
- Акумулятор: 4х18650 (до комплекту не входять).
- Вхід: AC 85 - 265V
- Порт 5,5x2,1 мм вихід: DC 12V 1A макс
- Порт 5,5x2,1 мм вихід: DC 9V 1A макс
- Порт 5,5x2,1 мм вихід: DC 5V 2A макс
- Порт USB-вихід: DC 5V 2A макс
- Порт POE: 15V/24V - 0.6A
- Сумарна вихідна потужність: 18W макс
Комплектація:
- ДБЖ
- Кабель живлення 220V
- Кабель під'єднання пристроїв 5,5x2,1 мм (тато/тато)
- Кабель-розподільник під'єднання пристроїв 5,5x2,1 мм (тато/тато/тато)
- Інструкція англійською
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, DC |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 32 мм |
| Захист | |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 1 300 ₴




