
LED-лампа TITANUM C37 5W E14 4100K 220 V (гарантія 1 рік)
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 802-02-81
Дзвінки + Viber- +380 (50) 135-51-57Тільки дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Кут розсіювання | 250° | |||
| Ресурс | 20000ч | |||
| Енергоефективність | 84Lm/W | |||
| Якість світла | > 70 Ra | |||
| Клас енергоспоживання | A+ | |||
| Гарантія | 1 рік | |||
| Напруга | AC175-250V | |||
| Частота | 50Hz | |||
| Сила тока (макс.) | 39mA | |||
| Розмір | Ø 37 мм х 98 мм | |||
| Вага | 38г | |||
| Димінг (регулювання яскравості) | немає | |||
| Матеріал корпусу | Alu+Plast | |||
| Температурний режим | -25°С +50°С | |||
| Штрих-код індивідуального паковання | 4820118293400 | |||
| Кількість у ящику | 50 шт. | |||
| Код | ТL-C37-05144 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Кут свічення | 250 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Струм споживання | 39 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Titanum |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 420 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

