
LED-лампа VIDEX A70e 20W E27 3000 K 220 V (гарантія 2 роки)
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 802-02-81
Дзвінки + Viber- +380 (50) 135-51-57Тільки дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики:
| Кут розсіювання | 300° |
| Ресурс | 40000ч |
| Енергоефективність | 100Lm/W |
| Якість світла | > 90 Ra |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Гарантія | 2 року |
| Напруга | AC175-250V |
| Частота | 50/60Hz |
| Сила тока (макс.) | 150mA |
| Розмір | Ø 70 мм х 130мм |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.6 |
| Вага | 80г |
| Димінг (регулювання яскравості) | немає |
| Матеріал корпусу | Alu+Plast |
| Температурний режим | -25°С +50°С |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 20 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 200 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Струм споживання | 150 мА |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴

