
Power Bank бездротовий HAVIT H343, 10000 mAh, black, 2 А, (Повербанк, бездротова зарядка, Type C, присоски)
750 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 802-02-81
Дзвінки + Viber- +380 (50) 135-51-57Тільки дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис:
Power Bank HAVIT H343 є пристроєм преміумкласу. Лицьова панель виготовлена з темного глянсового акрилу, який використаний для імітації скляної поверхні. Тильна сторона виготовлена з Soft-touch пластику. Також на тильній стороні розташовані 4 присоски для кріплення телефона, які дають змогу надійно скріпити телефон і Power Bank один з одним.
Загалом Power Bank HAVIT H343, повністю функціональний автономний зарядний пристрій, який завдяки вдалому дизайну має не гірше за топові смартфони.
Характеристики:
- Ємність батареї: 10000 мА·год
- Вхідний струм:
- Micro: DC 5V/2A;
- Type-C: 5V/2A
- Вихідний струм: USB: DC 5V/2A
- Бездротовий зарядний пристрій: 5V/1A(5w)
- Розміри: 135,5*70*15,5мм
- Вага: 213г±0,5г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135.5 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 15.5 мм |
| Вага | 0.213 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 10 мА/ч |
| Основні | |
| Тип індикатора | Дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴









